Slider

Chcete pomoci s organizací? Staňte se naším členem!

V současné době budujeme kromě tratí v areálu i na poli organizačním, pokud máte zájem stát se členem klubu MX-ENDURO Park Jinín v AČR a pomoci návratu na vrchol, rádi Vás přivítáme mezi námi. Situace je následující, abychom se mohli ucházet o pořádání a organizování akcí, tak potřebujeme členskou základnu a tým kvalitních členů, spolupracovníků, kteří budou mít chuť se podílet na chodu areálu.


Nejčastější typ členství, které potřebujeme pro organizaci je členství klubové individuální:

Pro osoby, které nejsou členy klubu AČR, ale tento klub podporují a/nebo se podílí na jeho činnosti. Nemají právo volit a být voleni do orgánů AČR a klubu AČR, hlasovat či jiným způsobem upraveným Stanovami AČR rozhodovat o činnosti AČR a klubu AČR, nemají tzv. "aktivní členství".

Typ 020: bez rozlišení, jednotný poplatek 100,- Kč


V případě, že máte chuť stát se členem s volebním právem AČR, tak zvolte členství klubové:

Členové klubů AČR, kteří mají právo volit a být voleni do orgánů AČR a klubu AČR, hlasovat či jiným způsobem upraveným Stanovami AČR rozhodovat o činnosti AČR a klubu AČR, tzv. "aktivní členství".

Typ 011: Pro členy mladší 18 let či starší 60 let, členský poplatek 100,- Kč

Typ 012: Standardní členský poplatek 200,- Kč

Typ 013: Pro držitele průkazu ZTP, 100,- Kč


Pokud máte zájem o další informace, přečtěte si prosím nejčastější otázky a odpovědi v příloze, kde také naleznete přihlášku . Vyplněnou přihlášku prosím zašlete mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zašlete na adresu: MX-ENDURO Park Jinín, Jinín 73, Jinín, 386 01 Strakonice.

Děkujeme.

Přílohy:
SouborPopisVelikostVytvořeno
Stahnout tento soubor (lenstv-otzky-a-odpovdi-doplnn-11-2016.pdf)Členství - Otázky a odpovědiČlenství - Otázky a odpovědi136 kB12:54 26-01-2019
Stahnout tento soubor (dost-o-klubov-a-indiviudln-lenstv-2018_form.pdf)Žádost o členství klubovéŽádost o členství klubové175 kB12:55 26-01-2019