Slider

V sobotu se jel první závod JČ KP, a to ve Voticích. Z našeho týmu si jeli zazávodit Vládík Váňa #13 (65 ccm) a bratři Pechové (Martin #104 v kubatuře 65 ccm, Lukáš #151 pak v MX2, kubatura 125 ccm).

Jako velký bojovník se ukázal Vládík, který v posledním kole spadl, při pádu se zranil (později se ukázalo, že si zlomil klíční kost) a přesto dojel do cíle na úžasném 2. místě ve své kubatuře. SUPER!!!  

A jak si vedli kluci Pechové? V pětašedesátkách Marťas dojel na solidním 7. místě a na stejném místě dojel i Luky se svou stopětadvacítkouPalec nahoru | SALTY T. BLOG

Kvůli nutnému zásahu vrtulníku se přebor jel jen na jednu rozjížďku.  

FOTO: Karolína Hůlova

 

O víkendu se jel první závod v endurosprintu v areálu Svatého Víta v obci Drmoul u Mariánských Lázní. Z našeho týmu Jarda Kalný ve třídě MMČR-E2 obsadil v sobotu 6. místo ve třídě, v neděli byl ve třídě na skvělém 4. místě (a 10. místě celkově)?. V rámci sobotního dne proběhl i první závod tradičního Přípravného podniku dětí, ve třídě 50 ccm byl Kuba Mirvald celkově na 3. místě?.     

 

I na druhý enduro podnik vyrazili Jarda Kalný a Kuba Mirvald, tentokráte do Uhlířských Janovic. Jarda obsadil ve své třídě E2 celkově 7. místo. V rámci Přípravného podniků dětí, kdy se v kategorii 50 ccm sešel nebývalý počet dvaceti malých závodníků, se Kubovi podařilo obsadit 3. místo. 

   

Tento víkend se na endurosprintu našim klukům moc nedařilo. Jarda Kalný (třída E2) se v sobotu dopoledne při jednom z testů zranil a závod nedokončil, Kuba Mirvald v rámci Přípravného podniků dětí (50 ccm) dojel až na 7. místě.

Foto Marek Vincík